







Oukitel RT7 5G Tablet 10.1" 32000 mAh 12/512 GB Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCRP755
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.40cm x 10.00cm x 21.80cm
- EAN: 6941749837240
555,08€
Χωρίς ΦΠΑ: 447,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | LTE |
| 5G | Yes |
| Battery capacity | 32000 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BDS | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Device type | Tablet |
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1") |
| Display resolution | 2000 x 1200 pixels |
| Display technology | IPS |
| Energy efficiency class | D |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 32 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 168 mm |
| Internal storage capacity | 512 GB |
| Material | Aluminium Technopolymer |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 15 |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | Dimensity 7050 |
| Product colour | Blue Black |
| RAM capacity | 12 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Thickness | 20 mm |
| Touchscreen | Yes |
| USB cable | Y |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Video recording | Yes |
| Warnings | Dispose of according to local electronic waste regulations. Do not expose to high temperatures. Avoid contact with liquid. |
| Weight | 1200 g |
| Width | 249 mm |
