











Oukitel RT3 Pro Tablet 8" 5150 mAh 4/128 GB Black, Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCROKAW
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 24.00cm x 35.00cm
- EAN: 6931940789981
240,27€
Χωρίς ΦΠΑ: 193,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Battery capacity | 5150 mAh |
| Battery technology | Lithium-ion |
| BDS | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Device type | Tablet |
| Display diagonal | 20.3 cm (8") |
| Display resolution | 1280 x 800 pixels |
| Display technology | IPS |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 14 |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | MediaTek |
| Processor frequency | 2 x 2.0 GHz + 6 x 1.7 GHz |
| Processor model | Helio G81 |
| Product colour | Green Black |
| RAM capacity | 4 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 16 MP |
| SIM card type | NanoSIM |
| Touchscreen | Yes |
| USB cable | Y |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Video recording | Yes |
| Warnings | Avoid contact with liquid. Do not expose to high temperatures. Dispose of according to local electronic waste regulations. |
| Wi-Fi band | 2.4 GHz |
