























Oukitel OT5S Tablet 12" 8250 mAh 6/256 GB Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCRMPAE
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.80cm x 16.50cm x 11.50cm
- EAN: 6931940790130
273,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 220,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Battery capacity | 8250 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BDS | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Device type | Tablet |
| Display diagonal | 30.5 cm (12") |
| Display resolution | 2000 x 1200 pixels |
| Display technology | IPS |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 14 |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | Unisoc T606 |
| Product colour | Grey |
| RAM capacity | 6 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 16 MP + 2 MP |
| SIM card type | NanoSIM |
| Touchscreen | Yes |
| USB cable | Y |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Video recording | Yes |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. Avoid contact with liquid. Dispose of according to local electronic waste regulations. |
| Wi-Fi band | 2.4 GHz |
