



Oukitel OT5S 6/256GB 12 blue 8250 mAh tablet without charger
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OUKITEL
- Κωδικός: WLONONWCRIAOK
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.30cm x 26.90cm x 41.00cm
- EAN: 6931940790147
273,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 220,59€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| 4G standard | LTE |
| Audio system | Stereo |
| Battery capacity | 8250 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| BDS | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charger | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Continuous audio playback time | 37 h |
| Continuous video playback time | 10 h |
| Device type | Tablet |
| DFU / User manual | Yes |
| Display diagonal | 30.5 cm (12") |
| Display resolution | 1200 x 2000 pixels |
| Display technology | TFT |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 7.5 mm |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| Native aspect ratio | 5:3 |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| Operating system installed | Android |
| Operating system version | Android 14 |
| Platform | Android |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | Unisoc |
| Processor frequency | 1.6 GHz |
| Processor model | T606 |
| Product colour | Blue |
| Protective film | Yes |
| RAM capacity | 6 GB |
| Rear camera | Yes |
| Rear camera resolution (numeric) | 16 MP |
| SIM card type | Nano + Nano/Nano + TF |
| Standby time | 1080 h |
| Stylus pen | No |
| Touchscreen | Yes |
| USB cable | Y |
| USB port | Yes |
| USB port type | USB Type-C |
| Video recording | Yes |
| Warnings | Do not expose to high temperatures. |
| Weight | 560 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11 b/g/n |
