



Amazon Echo Show 21
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRPUC6
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.20cm x 4.40cm x 19.50cm
- EAN: 0840268998288
702,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 566,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Audio streaming | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP AVRCP |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 38 mm |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Guarantee | G024M |
| Height | 340 mm |
| Mobile operating systems supported | Android Fire OS iOS |
| Package depth | 716 mm |
| Package height | 168 mm |
| Package width | 439 mm |
| Power cord included | Yes |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Tweeter | Yes |
| Tweeter diameter | 1.5 cm |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Weight | 4.9 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Width | 540 mm |
| Woofer | Yes |
| Woofer diameter | 5.1 cm |
