
Amazon Echo Show 11
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRPUET
- Βάρος(kg): 2.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 30.70cm x 12.30cm
- EAN: 0840414658301
375,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 302,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 254 mm |
| Display diagonal | 27.9 cm (11") |
| Guarantee | F024M |
| Height | 182 mm |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Weight | 1.05 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 127 mm |
