















Inspiroy 2L Black graphics tablet
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUION
- Κωδικός: TABHUOTAG0063
- Βάρος(kg): 1.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 39.50cm x 6.50cm
- EAN: 6930444802660
115,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 93,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery-free pen | Yes |
| Cables included | USB Type C |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 9.5 mm |
| Device interface | USB Type-C |
| DFU / User manual | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 208.7 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Maximum reading height | 1 cm |
| Number of function keys | 3 |
| Number of pen nibs | 10 |
| Number of programmable keys | 8 |
| Operated via Android devices | Yes |
| Package type | Box |
| Pen holder | Yes |
| Pen included | Yes |
| Pen report rate (points per second) | 260 |
| Power consumption (typical) | 0.3 W |
| Pressure levels | 8192 |
| Product colour | Black |
| Resolution | 5080 lpi |
| Scroll | Yes |
| Set contents | Pen stand |
| Tablet weight | 600 g |
| USB adapter | Yes |
| Width | 352.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Wireless pen | Yes |
| Working area | 266.7 x 166.7 mm |
| Workspace (Android) | 166.7 x 83.35 mm (18:9) |
