







HUION H1161 graphic tablet 5080 lpi 279.4 x 174.6 mm USB Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HUION
- Κωδικός: TABHUOTAG0009
- Βάρος(kg): 1.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.20cm x 40.50cm x 5.00cm
- EAN: 6930444801250
95,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery-free pen | Yes |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 8 mm |
| Device interface | USB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 221.4 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Maximum reading height | 1 cm |
| Number of programmable keys | 10 |
| Package type | Box |
| Pen holder | Yes |
| Pen included | Yes |
| Pen report rate (points per second) | 266 |
| Pressure levels | 8192 |
| Product colour | Black |
| Resolution | 5080 lpi |
| Tablet weight | 570 g |
| USB powered | Yes |
| Width | 372.5 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Wireless pen | Yes |
| Working area | 279.4 x 174.6 mm |
