
Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Cherry
- Κωδικός: WLONONWCRPPTU
- Βάρος(kg): 2.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.00cm x 37.00cm x 30.00cm
- EAN: 7061117288593
400,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 322,72€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Backlight | No |
| Battery technology | Alkaline |
| Compliance certificates | RoHS CE Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wireless |
| Country of origin | China |
| Depth | 450 mm |
| Device interface | RF Wireless |
| Ergonomic design | Yes |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 30 mm |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Keyboard battery type | AAA |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 450 x 146 x 33 mm |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard function keys | FN Key,CleanFunction,Wireless dongle pairing |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard language | German |
| Keyboard layout | QWERTZ |
| Keyboard number of keys | 105 |
| Keyboard weight | 710 g |
| Keycaps material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| LED indicators | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 10 kg |
| Master (outer) case height | 505 mm |
| Master (outer) case length | 425 mm |
| Master (outer) case width | 210 mm |
| Mouse included | No |
| Number of batteries (keyboard) | 4 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Numeric keypad | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 470 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 900 g |
| Package width | 200 mm |
| Packaging content | Keyboard,Manual,4 x AAA battery,2.4 GHz USB-A receiver |
| Pointing device | No |
| Power consumption | 11 mA |
| Power source type | Battery |
| Product colour | White |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Protection features | Waterproof |
| Receiver included | Yes |
| Rechargeable | No |
| Recommended usage | Medical |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Surface coloration | Monochromatic |
| USB Type-C charging port | No |
| Weight | 700 g |
| Width | 145 mm |
| Wireless range | 10 m |
| Wrist rest | No |
