





Apple Pencil (1st Generation) stylus pen 20.7 g White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Apple
- Κωδικός: WLONONWCRPRUS
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 2.40cm x 5.60cm
- EAN: 0195949776175
177,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 143,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPad Pro 12.9-inch (2nd generation) iPad Pro 12.9-inch (1st generation) iPad Pro 10.5-inch iPad Pro 9.7-inch iPad Air (3rd generation) iPad (10th generation) iPad (9th generation) iPad (8th generation) iPad (7th generation) iPad (6th generation) iPad mini |
| Depth | 8.9 mm |
| Device compatibility | Tablet |
| Guarantee | G024M |
| Height | 175.7 mm |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 20.7 g |
