











amplicomms BigTel 50 Alarm Plus Analog telephone Caller ID Dark Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSM73
- Βάρος(kg): 1.22kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.80cm x 8.50cm x 21.70cm
- EAN: 3700601424096
144,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 116,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Base dimensions (WxDxH) | 175 x 175 x 70 mm |
| Big buttons | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | Phone |
| Caller ID | Yes |
| Clock with calendar | Yes |
| Dialing | Tone/Pulse |
| Display | LCD |
| Display number of lines | 3 lines |
| Elderly phone | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handset type | Wired handset |
| Hearing aid compatibility | Yes |
| Languages support | English Italian French Swedish Dutch Spanish German Danish |
| LED on base | Yes |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Number of handset volume levels | 7 |
| Number of handsets included | 1 |
| Number of ringer volume levels | 2 |
| Package depth | 215 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.22 kg |
| Package width | 239 mm |
| Phonebook capacity | 32 entries |
| Product colour | Dark Grey |
| Quick start guide | Yes |
| Redialing | Yes |
| RJ-11 connector | Yes |
| Type | Analog telephone |
| Volume control | Buttons |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 722 g |
