

















Lamax BCool2 Plus 4.57 cm (1.8") 45.5 mm Digital 240 x 284 pixels Touchscreen Gold
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LAMAX
- Κωδικός: WLONONWCRTBPD
- Βάρος(kg): 3.13kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 16.50cm x 3.00cm
- EAN: 8595724900979
59,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity tracker | Yes |
| Alarm clock | Yes |
| Band colour | Rose Grey |
| Band width | 2 cm |
| Battery capacity | 260 mAh |
| Battery life (max) | 168 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Blood pressure monitor | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in distance meter | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Cables included | USB |
| Calories burned | Yes |
| Charging voltage | 5 V |
| Colour display | Yes |
| Display diagonal | 4.57 cm (1.8") |
| Display resolution | 240 x 284 pixels |
| Display type | Digital |
| Find my phone function | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heart rate monitor | Yes |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Languages support | Slovak Slovenian French English German Polish Italian HRV Czech Hungarian |
| Market positioning | Smartwatch |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile operating systems supported | iOS 10.0 Android 5.0 |
| Music control | Yes |
| Music player | Yes |
| Pedometer | Yes |
| Personal info management (PIM) | Calculator Countdown timer Stopwatch Games |
| Protection features | Waterproof |
| Quality of sleep | Yes |
| Remote audio playback | Yes |
| Removable strap | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| Stopwatch | Yes |
| Thickness | 1.12 cm |
| Timer | Yes |
| Total length (band + watch) | 25 cm |
| Touchscreen | Yes |
| USB port | Yes |
| Vibrating motor | Yes |
| Watch case colour | Gold |
| Watch case size | 45.5 mm |
| Weather display | Yes |
| Weather forecast | Yes |
| Weight | 43 g |
| Width | 37.9 mm |
