
imoo Z7 3.3 cm (1.3") TFT Digital 240 x 240 pixels Touchscreen 4G Pink Wi-Fi GPS (satellite)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPX35
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.50cm x 10.80cm x 10.50cm
- EAN: 6953281008934
246,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 199,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2G standards | GSM |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Band colour | Pink Black |
| Barometer | Yes |
| Battery capacity | 740 mAh |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Charger | Yes |
| Depth | 41.5 mm |
| Display diagonal | 3.3 cm (1.3") |
| Display resolution | 240 x 240 pixels |
| Display technology | TFT |
| Display type | Digital |
| Galileo | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heart rate monitor | Yes |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| Protection features | Water resistant |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| RAM capacity | 128 MB |
| Shape | Rectangular |
| Skin temperature sensor | Yes |
| Thickness | 1.52 cm |
| Touchscreen | Yes |
| Watch case colour | Pink |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 57.9 mm |
