











Huawei WATCH 5 3.51 cm (1.38") 46 mm Digital 466 x 466 pixels Touchscreen Purple GPS (satellite)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Huawei
- Κωδικός: AKGHUASMA0054
- Βάρος(kg): 0.34kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.40cm x 11.70cm x 12.00cm
- EAN: 6942103154324
326,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 263,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Band colour | Purple |
| Band width | 2.2 cm |
| Battery capacity | 867 mAh |
| Battery life | 4.5 day(s) |
| Battery life (max) | 288 h |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Blood pressure monitor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Calendar | Yes |
| Charging time | 1.66 h |
| Dimensions (WxDxH) | 46 x 11.3 x 36 mm |
| Display diagonal | 3.51 cm (1.38") |
| Display resolution | 466 x 466 pixels |
| Display type | Digital |
| Electronic compass | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Heart rate monitor | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Mobile network connection | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android 12.0 iOS 14 iOS 14 iOS 15 Android 13.0 Android 11.0 Android 14.0 iOS 16 iOS 13 iOS 13 Android 10.0 Android 10.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| Package depth | 65 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 353 g |
| Package width | 120 mm |
| Pedometer | Yes |
| Protection features | Splash proof, Waterproof |
| Quality of sleep | Yes |
| Removable strap | Yes |
| Shape | Round |
| SIM card type | eSIM |
| Thermometer | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| USB port | No |
| Vibrating motor | Yes |
| Watch case colour | Purple |
| Watch case material | Ceramic, Titanium |
| Watch case size | 46 mm |
| Water resistance | 5 ATM |
| Weight | 58 g |
| Wi-Fi | No |
| Wireless charging | Yes |
| Wrist size range | 140 - 210 mm |
