















Garmin Index Sleep Monitor Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Garmin
- Κωδικός: WLONONWCRSRG7
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 4.50cm x 7.00cm
- EAN: 0753759342890
181,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 146,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Cables included | USB |
| Depth | 37.6 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 7.8 mm |
| Measured parameters | Heart rate, Respiratory rate |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 14.5 g |
| Width | 41.7 mm |
