



Denver SWG-345B 3.63 cm (1.43") AMOLED Digital 466 x 466 pixels Black GPS (satellite)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP259
- Βάρος(kg): 0.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 5706751088018
75,02€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Alarm clock | Yes |
| Band colour | Black |
| Battery capacity | 300 mAh |
| Battery life | 12 day(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Blood pressure monitor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Chipset | Chipset |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Depth | 265 mm |
| Display diagonal | 3.63 cm (1.43") |
| Display resolution | 466 x 466 pixels |
| Display technology | AMOLED |
| Display type | Digital |
| GPS (satellite) | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Heart rate monitor | Yes |
| Market positioning | Smartwatch |
| Multisport mode | Yes |
| Music control | Yes |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 82 mm |
| Pedometer | Yes |
| Protection features | Splash proof, Water resistant |
| Shape | Round |
| Thickness | 1.3 cm |
| Touchscreen | No |
| USB port | No |
| Watch case colour | Black |
| Watch case material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Water resistance | 3 ATM |
| Width | 47 mm |
