













































Xiaomi Smart Band 10 Rose AMOLED Wristband activity tracker 4.37 cm (1.72") Pink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCROZBL
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.50cm x 7.70cm x 17.20cm
- EAN: 6932554419844
78,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Band colour | Pink |
| Band material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Battery capacity | 233 mAh |
| Battery life | 21 day(s) |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Charging time | 1 h |
| Colour display | Yes |
| Control type | Touch |
| Device type | Wristband activity tracker |
| Display diagonal | 4.37 cm (1.72") |
| Display resolution | 212 x 520 pixels |
| Display type | AMOLED |
| Form factor | Oval |
| Guarantee | F024M |
| Gyroscope | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Hours slept | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Mobile operating systems supported | Android 8.0 Android 8.0 Android 9.0 iOS 16 iOS 12 iOS 13 iOS 13 iOS 14 iOS 14 iOS 15 |
| Number of bands included | 1 |
| Pixel density | 326 ppi |
| Product colour | Pink |
| Quality of sleep | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Removable strap | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Water resistance | 5 ATM |
| Wrist size range | 135 - 210 mm |
