





Smart Ring Helio Amazfit/Size8
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: huami
- Κωδικός: WLONONWCRJHF8
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 10.50cm x 5.00cm
- EAN: 6972596108634
182,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Accelerometer | Yes |
| Battery capacity | 16.5 mAh |
| Battery life | 4 day(s) |
| Battery operated | Yes |
| Blood oxygen sensor | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Charging time | 1.4 h |
| Device type | Smart ring activity tracker |
| Display type | No |
| Form factor | Round |
| Guarantee | F024M |
| Gyroscope | Yes |
| Heart rate monitor | Yes |
| Housing material | Resin, Titanium |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 Android 10.0 Android 8.0 Android 8.0 iOS 16 Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 12.0 Android 14.0 Android 9.0 Android 11.0 iOS 14 iOS 14 iOS 15 Android 13.0 |
| Product colour | Titanium |
| Quality of sleep | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Ring size | 8 |
| Skin temperature sensor | Yes |
| Thickness | 2.6 mm |
| Touchscreen | No |
| Water resistance | 10 ATM |
| Weight | 3.65 g |
| Wireless charging | Yes |
