















Urban Armor Gear Rugged USB-C Keyboard iPad 11" (A16)(11th Gen, 2025) Folio Case
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRYTH
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 11.00cm
- EAN: 0840283923890
171,04€
Χωρίς ΦΠΑ: 137,93€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | No |
| Adjustable stand | Yes |
| Brand compatibility | Apple |
| Built-in stand | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Closure type | Magnetic |
| Compatibility | iPad 11" (A16)(11th Gen, 2025) |
| Connectivity technology | Wired |
| Cover | Yes |
| Depth | 260 mm |
| Device interface | USB Type-C |
| Drop proof up to | 2 m |
| Guarantee | G024M |
| Height | 25.9 mm |
| Hot keys | Yes |
| Housing material | Rubber |
| Island-style keyboard | Yes |
| Keyboard language | UK English |
| Keyboard layout | QWERTY |
| LED indicators | Yes |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Multimedia keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Touchpad |
| Power source | USB |
| Product colour | Black |
| Protection features | Drop resistant, Spill-resistant, Shock resistant, Scratch resistant |
| Protective case | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Weight | 699 g |
| Width | 201.7 mm |
