























Urban Armor Gear Plasma XTE mobile phone case 17.5 cm (6.9") Cover Ash, Titanium
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPZLP
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 11.00cm
- EAN: 0840283927225
85,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Compatibility | Galaxy S26 Ultra |
| Depth | 169.6 mm |
| Desktop stand | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 14.7 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Maximum screen size | 17.5 cm (6.9") |
| Product colour | Titanium Ash |
| Protection features | Scratch resistant, Bump resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 59 g |
| Width | 84 mm |
| Wireless charging | Yes |
