



Urban Armor Gear Plasma XTE mobile phone case 16 cm (6.3") Shell case Black, Orange
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSISH
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 11.00cm
- EAN: 0840283927829
85,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 68,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in battery | No |
| Card pocket | No |
| Case type | Shell case |
| Compatibility | Galaxy S26 |
| Depth | 156 mm |
| Desktop stand | No |
| Easy to apply | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 13 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3") |
| Military standard | MIL-STD-810G |
| Product colour | Black Orange |
| Protection features | Impact resistant, Scratch resistant, Bump resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Pattern |
| Weight | 41 g |
| Width | 78 mm |
| Wireless charging | Yes |
