



Urban Armor Gear Monarch Pro mobile phone case 17 cm (6.7") Shell case Graphite, Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRJRS
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 7.00cm x 11.00cm
- EAN: 0840283926983
91,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Samsung |
| Built-in battery | No |
| Card pocket | No |
| Case type | Shell case |
| Compatibility | Galaxy S26 Plus |
| Depth | 14 mm |
| Desktop stand | No |
| Easy to apply | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 165 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Material | Carbon, Polycarbonate (PC), Rubber |
| Maximum screen size | 17 cm (6.7") |
| Military standard | 5X MIL-STD-810 |
| Product colour | Graphite Black |
| Protection features | Impact resistant, Scratch resistant, Bump resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Pattern |
| Weight | 59 g |
| Width | 82 mm |
| Wireless charging | Yes |
