





Travel Case for BPM Core
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Withings
- Κωδικός: WLONONWCRNSWT
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.60cm x 19.50cm x 10.50cm
- EAN: 3700546706448
70,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 57,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Withings |
| Compatibility | BPM Core |
| Depth | 160 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 105 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Blood pressure case |
| Weight | 260 g |
| Width | 195 mm |
