



RealPower 504404 mobile phone case 15.5 cm (6.1") Cover Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJI3
- Βάρος(kg): 1.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 17.50cm x 25.00cm
- EAN: 4040895012715
112,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Apple |
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Compatibility | iPhone 15 |
| Depth | 12 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 155 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Package depth | 23 mm |
| Package height | 215 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 111 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Weight | 64 g |
| Width | 79 mm |
| Wireless charging | Yes |
