







Google Pixelsnap mobile phone case 16 cm (6.3") Cover Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Google
- Κωδικός: WLONONWCROY01
- Βάρος(kg): 0.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 1.80cm x 7.90cm
- EAN: 0840353927858
74,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | |
| Built-in battery | No |
| Case type | Cover |
| Colour name | Obsidian |
| Compatibility | Pixel 10/Pixel 10 Pro |
| Depth | 13.7 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 157 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Microfibre, Polycarbonate (PC), Silicone |
| Maximum screen size | 16 cm (6.3") |
| Product colour | Black |
| Protection features | Drop proof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Total amount of recycled materials used for making | 42% |
| Weight | 34 g |
| Width | 76.2 mm |
| Wireless charging | Yes |
