

















LAUT NOVI 35.6 cm (14") Sleeve case Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSNWW
- Βάρος(kg): 1.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 17.50cm x 25.00cm
- EAN: 4895206941631
85,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 69,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Sleeve case |
| Closure type | Zipper |
| Depth | 42 mm |
| Front pocket | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 237 mm |
| Material | Foam, Nylon, Plush |
| Maximum screen size | 35.6 cm (14") |
| Product main colour | Black |
| Protection features | Bump resistant, Scratch resistant, Water resistant |
| Quantity | 1 |
| Shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Width | 347 mm |
