













































Rivacase VA1084 power bank Lithium Polymer (LiPo) 40000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRP961
- Βάρος(kg): 0.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 10.20cm x 20.00cm
- EAN: 4260709014050
89,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,14€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 148 Wh 40000 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | USB Type-C |
| Charger compatibility | Laptop/netbook |
| Charging source | USB |
| Depth | 68 mm |
| Display type | LCD |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 150 mm |
| Input current | 2 - 3.25 A |
| Input interface | USB Type-C |
| Input voltage | 5 - 20 V |
| Package type | Hanging box |
| Port 1 output current | 3.25 A |
| Port 1 output power | 65 W |
| Port 2 output current | 3.25 A |
| Port 2 output power | 65 W |
| Port 3 output current | 3 A |
| Port 3 output power | 18 W |
| Power protection features | Overload Short circuit Overdischarge Overcharge |
| Product colour | Black |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Weight | 800 g |
| Width | 53 mm |
