





Anker A1695H11 power bank 25000 mAh Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Anker
- Κωδικός: WLONONWCRPAH6
- Βάρος(kg): 0.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.20cm x 12.60cm x 6.20cm
- EAN: 0194644288679
111,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 89,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 25000 mAh |
| Battery charge time (USB) | 2 h |
| Built-in display | Yes |
| Built-in radio | No |
| Cables included | USB Type-C |
| Charger compatibility | Universal |
| Charging source | USB |
| Depth | 49 mm |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 157 mm |
| Input current | 3/5 A |
| Input interface | USB Type-C |
| Input voltage | 3 - 20 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Output current | 5 A |
| Output voltage | 20 V |
| Port 1 output power | 100 W |
| Port 2 output power | 33 W |
| Power protection features | Overheating |
| Product colour | Black |
| Shape | Rectangle |
| Total output power | 165 W |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| USB Type-A connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 1 |
| USB Type-C connector | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 595 g |
| Width | 54 mm |
