







Transcend microSDXC/SDHC Class 10 32GB with Adapter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRPO88
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0760557822271
109,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Capacity | 32 GB |
| Certification | CE/FCC |
| Depth | 1 mm |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 11 mm |
| Internal memory type | NAND |
| Memory adapter included | SD |
| Memory voltage | 2.7 3.6 V |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 C |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 90 MB/s |
| Weight | 0.4 g |
| Width | 15 mm |
