





Transcend microSD Card SDHC 300S 32GB with Adapter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Transcend
- Κωδικός: WLONONWCRPOEN
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0760557842071
73,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Application performance class | A1 |
| Capacity | 32 GB |
| Certification | CE/FCC/RCM/EAC |
| Depth | 11 mm |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Height | 1 mm |
| Internal memory type | NAND |
| International Protection (IP) code | IPX7 |
| Memory adapter included | SD |
| Memory voltage | 2.7 3.6 V |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 C |
| Product colour | Silver |
| Protection features | Waterproof Static proof Temperature proof X-ray proof Splash proof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 95 MB/s |
| Shockproof | Yes |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 1 m |
| Weight | 0.4 g |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 25 MB/s |
