



















Samsung MB-MY512S 512 GB MicroSDXC UHS-I
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Samsung
- Κωδικός: WLONONWCR4533
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.10cm x 1.10cm x 1.50cm
- EAN: 8806094957228
227,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 183,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Application performance class | A2 |
| Capacity | 512 GB |
| Certification | CE(UKCA)/FCC/VCCI/RCM |
| Depth | 1 mm |
| Endurance | 10000 cycles per logical sector |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Guarantee | G024M |
| Height | 11 mm |
| Internal memory type | UHS-I |
| Memory adapter included | SD |
| Memory voltage | 2.7 3.6 V |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 C |
| Product colour | Blue |
| Protection features | Temperature proof X-ray proof Drop proof Magnet proof Waterproof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 200 MB/s |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Weight | 25 g |
| Width | 15 mm |
| Write speed | 130 MB/s |
