



Xiaomi 80W Adaptive Wireless Charging Stand Smartphone White AC Indoor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRPRHH
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.20cm x 7.60cm x 11.80cm
- EAN: 6941812775035
134,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 108,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Charger type | Indoor |
| Guarantee | G024M |
| Input voltage | 20 V |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Maximum power | 80 W |
| Minimum output voltage | 12 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wireless charging | Yes |
