





















Verbatim GNC-140 GaN Charger 140W with 2 x USB-C PD 140W / 1 x USB-C PD 20W / 1 x USB-A QC 3.0 (EU/UK/US)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Verbatim
- Κωδικός: WLONONWCRDGP7
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.10cm x 11.10cm x 5.40cm
- EAN: 0023942322030
104,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Compatible power plug types | US UK EU |
| Compliance certificates | REACH RoHS |
| Customs product code (TARIC) | 85366990 |
| Depth | 76.5 mm |
| Fast charging | Yes |
| Fast charging technology | Quick Charge 3.0 |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Height | 67.7 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Input current | 2.1 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Master (outer) case gross weight | 8.6 kg |
| Master (outer) case height | 302 mm |
| Master (outer) case length | 305 mm |
| Master (outer) case width | 280 mm |
| Maximum output voltage | 20 V |
| Maximum power | 140 W |
| Minimum output voltage | 3.3 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (15V) | 3 A |
| Output current (20V) | 5 A |
| Output current (5V) | 3 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 131.5 mm |
| Package type | Hanging box |
| Package weight | 390 g |
| Package width | 47 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Port 1 output current | 5 A |
| Port 1 output power | 140 W |
| Port 2 output current | 5 A |
| Port 2 output power | 140 W |
| Port 3 output current | 3 A |
| Port 3 output power | 20 W |
| Port 4 output current | 3 A |
| Port 4 output power | 18 W |
| Power protection features | Short circuit Over voltage Over current Overheating |
| Power source type | AC |
| Product colour | Black Grey |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 10 pc(s) |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 4.1 kg |
| Shipping (inner) case height | 13.1 cm |
| Shipping (inner) case length | 28.5 cm |
| Shipping (inner) case width | 25.5 cm |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 80 C |
| Sustainability compliance | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 140 W |
| USB Type-C ports quantity | 3 |
| Warnings | Do not open or dismantle the appliance to avoid risk of electric shock. Do not use the product in a humid environment to prevent damage and risk of fire. The product must be disposed of in accordance with the regulations for the disposal of electronic equ |
| Weight | 270 g |
| Width | 31.3 mm |
