







Google Pixelsnap Smartphone Grey USB Wireless charging Fast charging Indoor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Google
- Κωδικός: WLONONWCROXYH
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 3.00cm x 8.30cm
- EAN: 0840353939264
71,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Charger type | Indoor |
| Compatibility | Pixel 10, Pixel 10 Pro, Pixel 10 Pro XL and Pixel 10 Pro Fold |
| Depth | 56 mm |
| Doesn't contain | Plastic |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 5.4 mm |
| Housing material | Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Maximum power | 25 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | USB |
| Product colour | Grey |
| Weight | 54.5 g |
| Width | 56 mm |
| Wireless charging | Yes |
| Wireless charging technology | Qi2 |