













Belkin BoostCharge Pro Headphones, Smartphone, Smartwatch Black USB Wireless charging Fast charging Indoor
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Belkin
- Κωδικός: WLONONWCRORRM
- Βάρος(kg): 0.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.30cm x 14.50cm x 17.70cm
- EAN: 0745883900329
123,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter power | 40 W |
| Cable length | 1.5 m |
| Charger compatibility | Smartwatch Smartphone Headphones |
| Charger type | Indoor |
| Compatibility | Galaxy S25, Galaxy S25+, Galaxy S25 Ultra, AirPods 4 with Active Noise Cancellation, AirPods (3rd generation) with MagSafe Charging Case, AirPods Pro, AirPods Pro 2nd gen, AirPods 2nd gen, AirPods Pro 2, Watch Series 1, Watch Series 2, Watch Series 3, Wat |
| Depth | 133.7 mm |
| Fast charging | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 143.6 mm |
| MagSafe compatible | Yes |
| Maximum power | 15 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 3 |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 133.7 mm |
| Wireless charging | Yes |
| Wireless charging technology | Qi2 |
