







30W USB-C Power Adapter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Apple
- Κωδικός: WLONONWCRJBCG
- Βάρος(kg): 0.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.20cm x 9.80cm x 11.70cm
- EAN: 0195949376511
81,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Depth | 97 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 97 mm |
| LED indicators | No |
| Maximum power | 30 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 50 g |
| Width | 38 mm |
