









Xiaomi Sound Outdoor Stereo portable speaker Blue 30 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xiaomi
- Κωδικός: WLONONWCRDCZ4
- Βάρος(kg): 0.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.90cm x 7.40cm x 26.30cm
- EAN: 6941948702042
82,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Battery life (max) | 12 h |
| Battery recharge time | 2.5 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 7.2 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 25 m |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Built-in display | No |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 68 mm |
| Frequency range | 60 - 20000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS07: Harmful |
| Height | 66 mm |
| Hook | Yes |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Manual | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Product colour | Blue |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Protection features | Waterproof |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| RMS rated power | 30 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | -80 dB |
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Warnings | The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. Keep out of the reach of children. Do not expose to open flames or high temperatures. |
| Weight | 597 g |
| Width | 196.6 mm |
| Woofer | Yes |
