











Havit SK910BT - 100W wireless Bluetooth speaker (black)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVGLO0019
- Βάρος(kg): 8.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.80cm x 24.50cm x 60.00cm
- EAN: 6939119038601
233,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 188,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 7500 mAh |
| Battery life (music) | 8 h |
| Battery recharge time | 4.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in microphone | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Carrying hole | Y |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 189 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 279 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Fabric |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Number of tweeter drivers | 2 |
| Number of woofer drivers | 1 |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 200 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Party speaker |
| Removable strap | Yes |
| RMS rated power | 100 W |
| Subwoofer RMS power | 60 W |
| Tweeter RMS power | 20 W |
| USB charging port | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Warnings | Keep out of the reach of children. The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. Do not expose to open flames or high temperatures. |
| Width | 538.6 mm |
