









Havit SK907BT - 30 W wireless Bluetooth speaker (black)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: HAVIT
- Κωδικός: AKGHAVGLO0020
- Βάρος(kg): 1.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 24.00cm x 16.00cm
- EAN: 6939119042219
82,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Wood Fabric Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Leather |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 40 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Stereo portable speaker |
| RMS rated power | 30 W |
