











Denver BTV-230 Stereo portable speaker Black 10 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRPPY4
- Βάρος(kg): 1.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 5706751064005
70,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio formats supported | MP3 |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 3000 mAh |
| Battery life (max) | 7 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Card reader integrated | Yes |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 140 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 340 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 1 |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 370 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.8 kg |
| Package width | 190 mm |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 100 W |
| Product colour | Black |
| Product design | Stand |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 10 W |
| USB connectivity | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Width | 150 mm |
