









Denver BPS-352 portable/party speaker Stereo portable speaker Black 300 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRPRSB
- Βάρος(kg): 5.95kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.50cm x 29.00cm x 65.10cm
- EAN: 5706751063954
159,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 128,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 3600 mAh |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Cables included | AC, DC |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 247 mm |
| FM radio | No |
| Guarantee | F024M |
| Height | 590 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination LED | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 660 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 305 mm |
| Product colour | Black |
| Product design | Stand |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 300 W |
| USB connectivity | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Wi-Fi | No |
| Width | 230 mm |
| Woofer diameter (imperial) | 16.5 cm (6.5") |
