









Creative Labs Pebble V3 White Wired & Wireless 10 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Creative
- Κωδικός: WLONONWCRPAG3
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.60cm x 25.60cm x 13.20cm
- EAN: 5390660194757
69,46€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| AUX in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Depth | 120 mm |
| Frequency range | 100 - 17000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 118 mm |
| Market segment | Consumer |
| Number of speakers | 2 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 16 W |
| Power source type | USB |
| Product colour | White |
| Quick start guide | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 10 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 75 dB |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Volume control | Rotary |
| Warranty card | Yes |
| Width | 123 mm |