







Bose SoundLink Max - Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Bose
- Κωδικός: AKGBSEGLO0005
- Βάρος(kg): 2.99kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.20cm x 31.60cm x 15.70cm
- EAN: 017817848848
361,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 291,60€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| Battery recharge time | 5 h |
| Battery technology | Lithium-ion |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 9 m |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Cables included | AC |
| Call pick up | Yes |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Continuous audio playback time | 20 h |
| Depth | 105 mm |
| FM radio | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Package contents | Speaker x 1 User manual |
| Product colour | Black |
| Product type | Portable loudspeaker |
| Protection features | Waterproof |
| Recommended usage | Universal |
| RGB backlighting | Not |
| USB charging port | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Warnings | The product contains batteries which may be harmful to the environment. Dispose of according to local regulations. Do not expose to open flames or high temperatures. |
| Weight | 2.13 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 265 mm |
