



BlitzWolf BW-WA4 portable/party speaker Stereo portable speaker Black 30 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: BlitzWolf
- Κωδικός: WLONONWCRMPNH
- Βάρος(kg): 0.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 10.00cm x 8.80cm
- EAN: 5907489608206
79,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| AUX in | Yes |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery life (max) | 20 h |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | HFP A2DP AVRCP |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in microphone | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| DC input voltage | 5 V |
| Depth | 55 mm |
| Equalizer | Yes |
| Frequency range | 80 - 18000 Hz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 68 mm |
| Housing material | Metal Silicone |
| Impedance | 4 |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| LED indicators | Yes |
| Number of drivers | 2 |
| Number of speakers | 1 |
| On/off switch | Yes |
| Product colour | Black |
| Product design | Rectangle |
| Product type | Stereo portable speaker |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 30 W |
| Speaker type | 2-way |
| USB charging port | Yes |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 689 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 215 mm |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
