
Amazon Echo Show 5 (2023) Cloud Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRBFBC
- Βάρος(kg): 0.68kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 15.00cm x 9.00cm
- EAN: 840080543611
142,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Audio streaming | Yes |
| Backlight display | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP AVRCP |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 82 mm |
| Display diagonal | 14 cm (5.5") |
| Driver diameter | 4.4 cm |
| Guarantee | F024M |
| Hands-free mode | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS02: Flammable |
| Height | 91 mm |
| Microphone mute | Yes |
| Mobile operating systems supported | Fire OS iOS Android |
| Music apps | Amazon Music Spotify Deezer |
| Number of speakers | 1 |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Power source type | DC |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Processor model | MT8169B |
| Product colour | Blue |
| Quick start guide | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Touchscreen | Yes |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Warnings | Keep out of the reach of children. Do not expose to open flames or high temperatures. The product contains batteries that may be harmful to the environment. Dispose of at suitable collection points. |
| Weight | 456 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Width | 147 mm |
