





Amazon Echo Pop
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRBEZM
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.20cm x 14.50cm x 8.70cm
- EAN: 0840268907235
90,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP AVRCP |
| Built-in camera | No |
| Built-in display | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 83 mm |
| Driver diameter | 4.95 cm |
| Guarantee | F024M |
| Hands-free mode | Yes |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS07: Harmful |
| Height | 91 mm |
| LED indicators | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| Mobile operating systems supported | Fire OS Android iOS |
| Music apps | Spotify Deezer |
| Number of speakers | 1 |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Shape | Round |
| Touchscreen | No |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Voice control | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Weight | 196 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 99 mm |
