



Amazon Echo Dot Max
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Amazon
- Κωδικός: WLONONWCRP240
- Βάρος(kg): 0.82kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 12.00cm x 16.00cm
- EAN: 0840414604667
183,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in camera | No |
| Built-in display | No |
| Built-in microphone | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 110 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 99 mm |
| Package depth | 164 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 886 g |
| Package width | 119 mm |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Purple |
| Shape | Spheric |
| Touchscreen | No |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Weight | 500 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 110 mm |
