











Zhiyun Tech SMOOTH-Q3 Handheld Camera Stabilizer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZHIYUN
- Κωδικός: WLONONWCRMPDU
- Βάρος(kg): 0.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.40cm x 17.10cm x 6.40cm
- EAN: 6970194086521
128,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 103,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle of rotation | 340 |
| Battery capacity | 1300 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.2 |
| Built-in battery | Yes |
| Cables included | USB |
| Charging time | 3 h |
| Depth | 127 mm |
| Dimensions folded (WxDxH) | 45 x 154 x 180 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 279 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum weight capacity | 0.28 kg |
| Motorized | Yes |
| Mounting plate included | Yes |
| Number of axis | 3 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 C |
| Operating time | 7 h |
| Pan range | -150 - 150 |
| Product colour | Grey |
| Remote control frequency | 2.4 GHz |
| Rotating | Yes |
| Shutter button | Yes |
| Tilt angle range | -260 - 80 |
| Type | Hand camera stabilizer |
| USB charging port | Yes |
| Weight | 340 g |
| Width | 90 mm |
