











Ubiquiti UACC-FM gateway/controller accessory Mount
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: UBIQUITI
- Κωδικός: WLONONWCREKIX
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.70cm x 9.50cm x 15.50cm
- EAN: 0810084693292
67,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 54,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatibility | UXG-Lite, UX |
| Depth | 4.8 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 83.4 mm |
| Housing material | Silicone Polycarbonate (PC) |
| Mounting type | Wall |
| Product colour | White |
| Product type | Mount |
| Warnings | Store away from sources of heat and direct sunlight. Product intended solely for use in accordance with instructions. Keep away from small children. |
| Weight | 58 g |
| Width | 83.4 mm |
