









RAM Mount X-Grip Universal Phone Holder with Ball
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RAM MOUNTS
- Κωδικός: AKGRMMUCH0021
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 15.50cm x 26.00cm
- EAN: 793442932298
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 397943
68,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable width | Yes |
| Built-in charger | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Compatibility | Apple iPhone 6 Apple iPhone 5s Apple iPhone 5c Apple iPhone 5 Apple iPhone 4S Apple iPhone 4 Apple iPhone 3GS Apple iPhone 3G Apple iPhone Apple iPod touch Apple iPod (G1-G5) Samsung GALAXY S4 Samsung GALAXY S5 |
| Guarantee | G024M |
| Material | Stainless steel |
| Maximum device depth | 2.22 cm |
| Maximum device width | 8.26 cm |
| Minimum device width | 4.76 cm |
| Mobile device type | Mobile phone/Smartphone |
| Package weight | 100 g |
| Power source type | Not supported |
| Product colour | Black |
| Proper use | Car |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Passive holder |
| Warnings | Product intended solely for use in accordance with instructions. Keep away from small children. Store away from sources of heat and direct sunlight. |
